| Article number: | 1189BR |
| Product: | Lochmund bottle |
| Volume: | 330 ml |
| Colour: | amber |
| Finish: | Swing top |
| Weight: | 345 gr |
| Height: | 215 mm |
| Diameter: | 69 mm |
| Pieces per pallet: | 2376 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | glaspack_ab zwei Paletten |
| Disposable / Reuseable: | Reuseable |