| Article number: | 1210BR |
| Product: | Longneck bottle |
| Volume: | 660 ml |
| Colour: | amber |
| Finish: | CC |
| Weight: | 390 gr |
| Height: | 281 mm |
| Diameter: | 75 mm |
| Pieces per pallet: | 1631 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | glaspack_ab zwei Paletten |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |