| Article number: | 1205BR |
| Product: | Bügelflasche |
| Type: | standard |
| Volume: | 750 ml |
| Colour: | amber |
| Finish: | Swing top |
| Weight: | 520 gr |
| Height: | 304 mm |
| Diameter: | 79,5 mm |
| Pieces per pallet: | 1421 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | glaspack_ab zwei Paletten |
| Disposable / Reuseable: | Reuseable |