| Article number: | 1218BR |
| Product: | Steinie |
| Type: | standard |
| Volume: | 330 ml |
| Colour: | amber |
| Finish: | CC |
| Weight: | 255 gr |
| Height: | 174 mm |
| Diameter: | 70 mm |
| Pieces per pallet: | 2640 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | only by the pallet |
| Disposable / Reuseable: | Reuseable |