| Article number: | 0448 |
| Product: | Dorica |
| Type: | round |
| Volume: | 1000 ml |
| Colour: | verdone |
| Finish: | PP 31.5 for Spout |
| Weight: | 630 gr |
| Height: | 311 mm |
| Diameter: | 79,7 mm |
| Pieces per pallet: | 609 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | only by the pallet |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |