| Article number: | 0364 |
| Product: | Bordeaux |
| Type: | exclusive |
| Volume: | 500 ml |
| Colour: | antique |
| Finish: | Cork finish (BM) |
| Weight: | 440 gr |
| Height: | 300 mm |
| Diameter: | 63,4 mm |
| Pieces per pallet: | 1296 / 1036 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | single pieces to full palletes |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |