| Article number: | 0454 |
| Product: | Bordeaux |
| Type: | standard |
| Volume: | 1000 ml |
| Colour: | green |
| Finish: | MCA 28 |
| Weight: | 390 gr |
| Height: | 310 mm |
| Diameter: | 83,1 mm |
| Pieces per pallet: | 1104 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | in layers to pallets |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |