| Article number: | 1790AN |
| Product: | Bordeaux |
| Type: | Bordeaux standard |
| Volume: | 1000 ml |
| Colour: | antique |
| Finish: | BVS 30/60 |
| Weight: | 430 gr |
| Height: | 307,5 mm |
| Diameter: | 83,7 mm |
| Pieces per pallet: | 1232 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | in layers to pallets |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |