| Article number: | 0573AN |
| Product: | Burgunder |
| Type: | Burgundy |
| Volume: | 750 ml |
| Colour: | antique |
| Finish: | Carree-Mündung |
| Weight: | 1000 gr |
| Height: | 308,9 mm |
| Diameter: | 89 mm |
| Pieces per pallet: | 450 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | only by the pallet |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |