| Article number: | 0113 |
| Product: | Rhine wine |
| Type: | Rhinewine |
| Volume: | 750 ml |
| Colour: | masson green |
| Finish: | Cork finish (BM) |
| Weight: | 560 gr |
| Height: | 350 mm |
| Diameter: | 75,2 mm |
| Pieces per pallet: | 1015 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | only by the pallet |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |