| Article number: | 6185 |
| Product: | Drahtbügelglas |
| Type: | swing-stopper jars |
| Volume: | 167 ml |
| Colour: | white |
| Finish: | Wire swing top |
| Weight: | 235 gr |
| Height: | 89,2 mm |
| Diameter: | 62,3 mm |
| Pieces per pallet: | 2700 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | single pieces to full palletes |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |