| Article number: | 1787 |
| Product: | Bordeaux |
| Type: | Bordeaux exclusive |
| Volume: | 500 ml |
| Colour: | antique |
| Finish: | BVS 30/60 |
| Weight: | 400 gr |
| Height: | 300 mm |
| Diameter: | 62 mm |
| Pieces per pallet: | 999 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | only by the pallet |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |