| Article number: | 1788 |
| Product: | Bordeaux |
| Type: | small bottles |
| Volume: | 500 ml |
| Colour: | white |
| Finish: | BVS 30/60 |
| Weight: | 330 gr |
| Height: | 290 mm |
| Diameter: | 62 mm |
| Pieces per pallet: | 1986 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | in layers to pallets |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |