| Article number: | 6422 |
| Product: | Vaso Prezioso |
| Type: | exclusive |
| Volume: | 270 ml |
| Colour: | white |
| Finish: | DDO 70 H 18 |
| Weight: | 180 gr |
| Height: | 87,5 mm |
| Diameter: | 74 mm |
| Pieces per pallet: | 2796 + 3029 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | single pieces to full palletes |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |