| Article number: | 6423 |
| Product: | Vaso Prezioso |
| Type: | exclusive |
| Volume: | 410 ml |
| Colour: | white |
| Finish: | DWO 82 H 15 |
| Weight: | 220 gr |
| Height: | 94,5 mm |
| Diameter: | 85,4 mm |
| Pieces per pallet: | 2816 bzw. 1755 (kartonverpackt) |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | only by the pallet |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |