| Article number: | 6007 |
| Product: | Sechskantglas |
| Type: | hexagonal jars |
| Volume: | 195 ml |
| Colour: | white |
| Finish: | TO 58 |
| Weight: | 165 gr |
| Height: | 89 mm |
| Diameter: | 69,7 mm |
| Pieces per pallet: | 2849 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | single pieces to full palletes |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |