| Article number: | 6024 |
| Product: | Sechskantglas |
| Type: | hexagonal jars |
| Volume: | 720 ml |
| Colour: | white |
| Finish: | TO 82 |
| Weight: | 360 gr |
| Height: | 143,5 mm |
| Diameter: | 98,6 mm |
| Pieces per pallet: | 910 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | single pieces to full palletes |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |