| Article number: | 6019 |
| Product: | Sechskantglas |
| Type: | hexagonal jars |
| Volume: | 390 ml |
| Colour: | white |
| Finish: | TO 70 |
| Weight: | 220 gr |
| Height: | 99 mm |
| Diameter: | 89,9 mm |
| Pieces per pallet: | 1960 |
| Availability: | |
| Purchase quantity: | single pieces to full palletes |
| Disposable / Reuseable: | Disposable |